02144011917مشاوره رایگان
جستجو
بخارشور

بخارشور

روش‌های مرسوم برای تمیز کردن نمای بیرونی یک وسیله نقلیه – مانند شستشوی فشاری یا شستشوی دستی – به مقدار زیادی آب نیاز دارند، اما شما همچنان به ابزارها و لوازم جداگانه‌ای برای تمیز کردن داخل خودرو نیاز دارید. امروزه با توجه به کمبود آب و قوانین سخت‌گیرانه تصفیه فاضلاب و بهداشت و ….، «کارواش بخار» به سرعت در حال تبدیل شدن به استاندارد جدید برای کارواش و جزئیات هوشمند، کارآمد و سودآور می باشد. بخارشور یا کارواش بخار از جت بخار برای شستشو و تمیز کردن فضای داخلی و خارجی خودرو استفاده می کند.

جت بخار در صورت استفاده صحیح بر روی سطوح خودرو کاملا ایمن است. علاوه بر این، بخار دارای اثرات ضدعفونی کننده و خوشبو کننده است. خاص ترین ویژگی کارواش بخار سازگاری با محیط زیست آن است.

آب بسیار کمی مصرف می کند (به طور متوسط کمتر از 3.7 لیتر در هر وسیله نقلیه)، و باعث خروج فاضلاب نمی شود. قدرت شستشوی بخار واقعا شگفت انگیز است. از دیدن آنچه که بدون هیچ گونه مواد شیمیایی می تواند به دست آورد شگفت زده خواهید شد. بخارشوی پارساب به طور ویژه برای شستشو و تمیز کردن خودروها به طور ایمن و کارآمد طراحی شده است.

با استفاده از دستگاه بخار تولید شده توسط بخارشور، یک اپراتور مجرب می تواند نمای بیرونی یک ماشین سواری معمولی را با کمتر از 1 گالن آب تمیز کند و می تواند این کار را در کمتر از 15 دقیقه انجام دهد.

کارواش بخار

نه تنها کارواش بخار راهی برای صرفه جویی در مصرف آب برای بدنه بیرونی خودرو است، بلکه از این دستگاه را می توان در فضای داخلی نیز استفاده کرد. و علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب، میتواند جایگزین مواد شیمیایی گران قیمت و سمی که استفاده میشود نیز باشد. بنابراین با بخارشوی پارساب، می‌توانید نظافت بیرونی و داخلی خودرو را انجام دهید. استفاده از این دستگاه موجب صرفه‌جویی در زمان نیز می شود. در نتیجه به شما این امکان را می دهد که به مشتریان خود خدمات سطح بالاتری ارائه دهید و از همه آنها مشتریان مکرر ایجاد کنید.

بنابراین، چه تفاوت هایی در استفاده از بخارشوی پارساب به جای روش های سنتی شستشو وجود دارد؟ چگونه بخار می تواند ماشین را تمیز کند؟ از چه تکنیک هایی باید استفاده کنید؟ از چه چیزی باید احتیاط کرد؟ در زیر برخی از بینش‌هایی که ما از مشتریان خود جمع‌آوری کرده‌ایم را در اختیار شما قرار خواهیم داد

چرا بخار؟

استفاده از دستگاه های بخارشوی می تواند جایگزین استفاده از واشرهای فشار قوی و/یا مواد شیمیایی مضر و گران قیمت شود. برای چندین دهه، بخار به دلیل اثربخشی و قدرت ضدعفونی کننده طبیعی، جزء حیاتی صنعت پاک سازی بوده است.

 • بخار قابلیت تمیز کردن هرجایی و هر جسمی از جمله خودروها، هواپیما ، قطار، معابر و … را دارد.
 • بخار در حین تمیز کردن، ضد عفونی نیز می کند. مواد شیمیایی بوها و لکه ها را می پوشانند. بخار به منافذ، الیاف و ساییدگی های سطحی میکروسکوپی نفوذ می کند و ضدعفونی عمیقی انجام میدهد.
 • استفاده از بخار در صنعت شستشو، باعث صرفه جویی در مصرف آب، مواد شیمیایی، زمان و هزینه میشود

کاربرد دستگاه بخارشور

تمیز کردن نمای بیرونی

از بخش هایی به اندازه یک چهارم پانل شروع کنید، از بالا به پایین کار کنید. با پاشیدن بخار به طور مستقیم روی قسمتی که در حال تمیز کردن آن هستید، در همان جهتی که بخار آب می زنید پاک کنید تا کثیفی که از روی سطح ماشین برداشته می شود از بین برود. مطمئن شوید که حوله میکروفایبر خود را با تا کردن آن به یک چهارم حداکثر استفاده را ببرید. وقتی از هر دو طرف استفاده می کنید، هشت سطح به حوله شما می دهد.

جت بخار

از بین بردن جرم موتور

شما حتی می توانید سخت ترین رسوبات، روغن و چربی را در کل محفظه موتور و زیر خودرو نیز حذف کنید. فقط کافی هست با تنظیم شیر کنترل رطوبت که رطوبت بخار را افزایش می دهد این کار را انجام دهید.

تمیز کردن فضای داخلی

بخار در تمام قسمت های داخلی خودرو نیز ایمن است. بخار کثیفی را از روی فرش، صندلی ها یا لوازم داخلی و چرم جدا می کند و در عین حال این مواد ظریف را در این فرآیند احیا می کند.

مزایای استفاده از دستگاه های بخارشور

 

کارواش

مزایای استفاده از دستگاه های بخارشور کارواش یا بخارشور صنعتی:

 • از این دستگاه در تمام نقاط ماشین مانند فضای داخلی، بیرونی، محفظه موتور، گیره درها، کفپوش، لاستیک، صندوق عقب، صندلی ها یا لوازم داخلی، چرخ‌ها و گوشه‌های سخت در دسترس قابل استفاده می باشد.
 • لکه ها را از روی تجهیزات داخلی در زمان کمتری و با مصرف آب کمتری نسبت به روش های سنتی پاک میکند.
 • به ازای هر شست وشوی ماشین حدودا 1 گالن آب مصرف میشود.
 • فاضلاب تولیدی را حذف میکند و در نتیجه سیستم پکیج تصفیه فاضلاب کارواش حذف می شود.
 • این دستگاه ها بدون مواد شیمیایی نیز کارایی بالایی دارند
 • همه نوع آلودگی ها مانند گردو خاک، کثیفی، لکه ها و چربی را حذف میکند
 • بوی بد سطوح را از بین میبرد و استریل میکند
 • شیر کنترل رطوبت قابل تنظیم دارد
 • کارکرد و نگهداری آسان دارد
 • کاهش نیاز به پاک کننده های شیمیایی
 • زمان صرف شده برای شستشوی سطوح خودرو را کاهش دهید
 • بدون خیس شدن لباسريال سطوح و …. عملیات شستشو را انجام دهید.
 • دستگاه سیار و بدون صدا

شستشو با بخار

کارواش بخار یک روش مفهومی نسبتاً جدید در صنعت کارواش است که به دلیل سازگاری با محیط زیست و اثربخشی آن در بسیاری از نقاط جهان مورد استقبال قرار گرفته است.

بخار به دلیل قدرت تمیز کنندگی و استریل کنندگی کارآمد برای دهه ها در صنعت نظافت مورد استفاده قرار گرفته است. به عنوان مثال، بخار یک روش شناخته شده برای تمیز کردن فرش و اثاثه یا لوازم داخلی است. بخار به راحتی رسوبات روی سطح آلوده را حل می کند. بخارشوی پارساب یک دستگاه تجاری و صنعتی است که می تواند برای شستشوی ماشین و سایر موارد نظافت عمومی استفاده شود. یک دستگاه کارواش بخار موثر باید دارای سطح کافی و در عین حال ایمن از فشار بخار، دمای بخار و سرعت جریان آب (نرخ مصرف آب) باشد.

دستگاه بخار شور

آیا کارواش بخار سطح ماشین را خراش می دهد؟

نه! اگر شستشوی بخار به درستی استفاده شود، ماشین را خراش نمی دهد. خراش های کارواش اغلب به دلیل مالش ذرات ریز خاک، ماسه و زنگ به سطح خودرو بدون اینکه ابتدا به درستی از بین بروند ایجاد می شود. بخارشور پارساب با اعمال مقدار مناسب گرما، فشار و آب به طور موثر این ذرات ریز را حذف می کند. توصیه می کنیم هنگام خشک کردن از حوله های میکروفیبر استفاده کنید.

بسیاری از دارندگان خودرو تجربه ناخوشایندی از خراشیدگی ماشین خود در شستشوی تونلی یا حتی استفاده از کارواش های اپراتوری داشته اند. بخار (گاز) بسیار ملایم‌تر از جت آب فشار قوی (مایع) است و هیچ جسمی مانند برس در تماس مستقیم با سطح ماشین وجود ندارد. به طور کلی، کارواش بخار بسیار «ضد خش» تر از روش های معمولی کارواش است.

آیا کارواش به رنگ خودرو آسیب می زند؟

نه! رنگ های ساخته شده برای خودروها در برابر آب و هوا بسیار مقاوم هستند و قرار است سرما و گرمای شدید را تحمل کنند. بخار نوعی گاز است. بخار وقتی در معرض جو قرار می گیرد، دمای بخار به طور تصاعدی کاهش می یابد. به طور کلی، دمای بخار روی سطح شستشو بسیار کمتر از 100 درجه سانتی گراد (212 درجه فارنهایت) است، اما دما تا حد زیادی به فاصله بین نوک نازل تفنگ بخار و سطح بستگی دارد (نمودار زیر را ببینید).

قیمت بخارشور

آیا کارکرد دستگاه های بخارشور خطرناک است؟

نه! درست است که ماشین های تولید بخار باید فشار و دمای بالا را تحمل کنند. همین امر در مورد واشرهای فشار قوی که تاکنون برای کاربردهای مختلف کارواش استفاده شده اند نیز صدق می کند. بنابراین، چنین ماشین‌هایی باید توسط مهندسان متخصص در سیستم فشار بالا و دمای بالا ساخته شوند.

بخارشور صنعتی